Original war PBF

Opis forum


#1 2010-07-22 21:00:42

fistachu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 35
Punktów :   

Świat original war

Akcja rozgrywa się 2 miliony lat temu na terenach dzisiejszej Syberii. Amerykanie podczas zimnej wojny znaleźli tam dziwne urządzenie będące dziełem obcej cywilizacji. Owa maszyna zostaje potajemnie przetransportowana na teren stanów zjednoczonych i tam przebadana, po wielu latach badań okazuje się ona być wehikułem czasu napędzana syberytem bardzo rzadkim minerałem występującym jedynie na Syberii syberyt poza napędzaniem EONa bo tak zostało nazwane to urządzenie posiada wiele innych właściwości jest on katalizatorem zimnej fuzji czyli w przybliżeniu wytwarza energię z powietrza a raczej z łączenia zawartych w powietrzu atomów amerykanie chcąc zapienić sobie niezaprzeczalne pierwsze miejsce wśród światowych potęg wysyłają oddział doborowych żołnierzy na niebezpieczną misje przeniesienia złóż syberytu na Alaskę. Niestety o całej akcji dowiadują się szejkowie wyczuwając rosnące zagrożenie dla ich gospodarki ze strony samego istnienia syberytu werbują oddziały międzynarodowej grupy najemników po czym przejmują EON i wykorzystują do własnej misji zniszczenia złóż syberytu. Rosjanie z alternatywnej wersji przyszłości dokonują równie ciekawego odkrycia a mianowicie ślady amerykańskich baz wojskowych sprzed 2 milionów lat a także śladowe ilości alaskitu (bo tak nazywają syberyt) na ich terytorium staje się dla nich jasne, że amerykanie okradli ich 2 miliony lat wcześniej znajdują też urządzenie (EON) pozwalające im udaremnić grabież amerykanów i wysyłają za jego pomocą część armii czerwonej do pliocenu z misja ochrony złóż. Na miejscu jednak część najemników porzuca swoich pracodawców czując się przez nich oszukani i od tej pory najmują się innym frakcją za cenne surowce. Po wielu miesiącach wojny oraz badaniach nad syberytem dwóch naukowców Peter Roth oraz prof. Gosudarow postanawiają założyć rosyjsko-amerykańskie przymierze pomysł ten poparła część naukowców i wojskowych  obu frakcji tworząc piątą frakcje - przymierze mającą na celu badania nad syberytem oraz zaprzestania wojny za wszelką cenę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darksoldiergry.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.jestem-mscicielem.pun.pl www.boniuots.pun.pl www.michikiyo.pun.pl